Naturalism :) -- Bella B1 #beijaflorworld

A photo posted by Beija Flor Vinyl Mats (@beija.flor.world) on

Info Text
No products in the cart.

כתבו עלינו

*כתבה באתר “מיכאלה מעבירה הלאה”
http://www.mymichaela.com/all-to-home/home-design/yeshme

*כתבה ממגזין נישה על עסקים בעמק הירדן ואנחנו בתוכם:
http://nisha.allmag.co.il/page/176402

*מאמר על השימוש בשטיחי הוינולאום ככלי להלבשת הבית- מתוך האתר “שיפוצים פלוס”
http://www.shiplus.co.il/

שטיחי לינולאום כאביזר להלבשת הבית

אחת הדרכים הפופולאריות להוסיף אישיות ומראה מעניין יותר לעיצוב הבית היא באמצעות מרצפות מאוירות. שיטה זו מתכתבת עם טרנד הוינטג’ שסחף את מחוזותינו בשנים האחרונות ונראה שהוא כאן כדי להישאר. גם בהקשר הישראלי יש לאריחים מצוירים משמעות נוסטלגית מתקתקה: הבנייה הראשונית בתל אביב התבטאה באריחים צבעונים מעוטרי איורים, אריחים אותם ניתן היה לזהות בחדרי מדרגות, במוסדות וגם בבתים פרטיים. חלק מהאריחים הללו שומרו או שוחזרו עד לימינו אנו ואילו לקוחות אשר לא זכו ליהנות מפיסת ההיסטוריה הזו, מנסים לייצר מחדש את הקסם הזה גם היום, עם הטוויסט המודרני הנדרש. כמה רחוק בהיסטוריה מדובר? אי שם בשנת 1870, אז ייבאו הטמפלרים את הבשורה העיצובית מאירופה, שם היא עוד הייתה בחיתוליה.

בחזרה לימינו אנו: האם כל מי שמעוניין באריחים מצוירים, אלה עם הקריצה הנוסטלגית, מוכרחים לצאת לדרך עם פרויקט שיפוץ בית? לא בהכרח. שטיחים מיוחדים המיוצרים מלינולאום מעניקים את הלוק האותנטי מבלי להוציא ולו אגורה על עבודות שיפוץ.

שטיח מודולרי וגמיש, בדיוק כמו הנדל”ן

גם מי שהפן הוינטג’י אינו מדבר אליו, בוודאי יידבק בגיאומטריה הצבעונית והממכרת של שטיחי הלינולאום ובערך האסתטי שלהם בבית. שטיחים אלו מיוצרים במגוון גדלים וצורות, החל ממבנה ריבועי ועד לצורות מלבניות מאורכות יותר, מה שמאפשר את שילובם בחללים השונים של הבית, החל מהמבואה ועד חדר האמבטיה, חלל האירוח המרכזי והמטבח.

מאחר שמדובר בשטיח דמוי אריחים מצוירים, ניתן ליהנות כאן מכל העולמות: מראה של רצפה מעוצבת ומושקעת, מבלי שיהיה צורך להתחייב לשיפוצים בעלות של עשרות אלפי שקלים. מדובר במוצר שיש לו פונקציונליות של שטיח לכל דבר, מה שהופך אותו למודולארי וניתן להזזה ממקום למקום.

יש לכך ערך חשוב בתרבות הדיור המודרנית, זו שאינה דומה בכלל לתרבות הדיור של שנים עברו: אנשים מעתיקים את מקום מגוריהם לעתים קרובות ולכן ההשקעה במרצפות מאוירות עשויה להיות לא משתלמת. תשאלו את עצמכם: האם כדאי לכם להשקיע בעבודות שיפוצים ועיצוב מרצפות מאוירות בבית אותו לבטח תעזבו בעוד כמה שנים? כנראה שלא. בחירה בשטיח לינולאום, לעומת זאת, תאפשר מעבר בקלות ממקום למקום וגם תאפשר לכם לשנות את מיקומו של השטיח בנכס עצמו, במידה והחלטתם לרענן את עיצוב הבית- בלי קבלן שיפוצים, בלי רעש ובלאגן.

מעצבים מחדש את הבית בצ’יק

אם הצצתם החללים בבית ואתם מרגישים שהוא עייף או שאולי חסר בו דבר מה, זה לא בהכרח אומר שהגיע הזמן למייקאובר מוחלט. לעתים די בפריט אחד מרענן כדי שכל יתר הפרטים בחלל יתחברו וייצרו תמונה שלמה. אם לדוגמא, אתם מרגישים שהספה בסלון היא מעט בנאלית ואפילו הכריות הצבעוניות לא מצליחות “להקפיץ” אותה, האם זה סימן שהגיע הזמן להחליף את הספה? לא בהכרח! נסו לשבץ שטיח לינולאום למרגלות שולחן הקפה והספה, שטיח שהצבעוניות שלו מתכתבת עם הצבעוניות של אותן כריות ותוכלו ליהנות ממראה משודרג בלא מאמץ.

לשטיח הלינולאום צבעוניות שמושכת את העין ואילו הצורות הגיאומטריות יוצרות טקסטורה מאוד מעניינת. לכן, לעתים די בפריט דומיננטי כמותו כדי להפוך למוקד תשומת הלב בחדר, בעוד שיתר הפריטים משמשים לו תפאורה מתאימה, מבלי ליצור תחושת מיאוס. כך שלא תמיד מומלץ לרוץ לברירת המחדל ולהחליף את כל הריהוט בבית, לפעמים הפתרון מונח לו על ממש על הרצפה (תרתי משמע)

*כתבה ששודרה עלינו בתכנית “חדר החדשות” בספטמבר 2013: